#CezasKielce Zapraszamy

Aktualności / Ogłoszenia

 

INFORMUJEMY SZANOWNYCH KLIENTÓW, ŻE OD DNIA 1 STYCZNIA 2020 r.

PZS CEZAS  BĘDZIE CZYNNY

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH

OD 7:00 DO 16:00

 

 

 

 

 


 

 

 

PROJEKT

 

4 maja 2016 roku rozpoczął się nabór wniosków do Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Świętokrzyskiego dotyczącego wsparcia kształcenia podstawowego w zakresie kompetencji kluczowych. W ramach programu szkoły mogły starać się o dofinansowanie na doposażenie bazy dydaktycznej. Nasza firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyła gotową propozycję pomocy dydaktycznych zgodnych z wytycznymi do wniosku.

 

PDF MATEMATYKA

PDF PRZYRODA

 

 

 Realizacja Państwa zamówień będzie odbywała się jeszcze szybciej i sprawniej.

 

Zapraszamy!!!

 

 

 

 

 

 

 PZS Cezas Sp. z o.o. wspiera Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbywający się  w Skarżysku -Kamiennej w dniach 19-21 listopada 2015r

Jest to  międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Podczas ŚTP organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki. Dołącz do osób przedsiębiorczych - my to już zrobiliśmy. Inauguracja spotkania odbędzie się 19 listopada 2015 r  o godzinie 10.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku -Kamiennej przy ul. Słowackiego 25.

 

Zapraszamy.